spnw Kategoria: Ważne wydarzenia
Opublikowano: 05 listopad 2015 Odsłony: 400

19 stycznia 2015r. w naszej szkole odbyło się niezwykłe spotkanie. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Waldemar  Smaszcz, najbliża osoba i przyjaciel patrona naszej szkoły – ks. J.Twardowskiego.

Pan Waldemar  najpierw spotkał się z uczniami szkoły, opowiadając różne ciekawostki i przybliżając im sylwetkę naszego patrona.

więcej zdjęć .........

Następnie odbyła się wieczornica, na której uczniowie pięknie recytowali utwory poety.
Punktem kulminacyjnym było spotkanie z nauczycielami wielu szkół, na którym gość chętnie dzielił się wieloma wspomnieniami.
Była to piękna, niezwykła lekcja dotycząca pamięci o zacnym patronie naszej szkoły.

Imieniny

Dzisiaj jest: 18 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław