spnw Kategoria: Ważne wydarzenia
Opublikowano: 22 czerwiec 2016 Odsłony: 362
Drukuj

1 czerwca – Dzień Patrona Szkoły

Radosny i wyjątkowy nastrój towarzyszył tegorocznym obchodom Święta Patrona – ks. Jana Twardowskiego. Przybyło wielu zacnych gości, nawet z odległych stron. Rano uczestniczyliśmy we mszy świętej, następnie udaliśmy się do szkoły na część artystyczną, którą przygotowali uczniowie wraz z opiekunami - panią Haliną Stolarską i Anną Maroń. Oczekiwanym punktem programu było ogłoszenie wyników i wręczenie nagród uczestnikom IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Biedronka dla Księdza Jana”.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

                                                                                                  

   więcej zdjęć .... 

Wszystkie zdjęcia z uroczystości wykonał Leszek Drzał za co serdecznie dziękujemy.

 

Imieniny

Dzisiaj jest: 18 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław